308- MARIN ŠUŠNJAR, RIJEKA vs. IVAN RADOŠ, METALAC 2:5 - YouTube

TAEKWONDO: Iva Radoš predvodi reprezentaciju na SP-u u J. Koreji -  Zagrebački List
TAEKWONDO: Iva Radoš predvodi reprezentaciju na SP-u u J. Koreji - Zagrebački List

Još dvije medalje za kraj: Doris Pole i Ivan Šapina do bronce | 24sata

Iva Radoš osigurala Hrvatskoj još jednu medalju - tportal

Iva i Ivan Radoš:"Naša mama je stijena" - Hrvatski taekwondo savez

Ivan Rados - Secretary General - Croatian Taekwondo Federation | LinkedIn

Svestrana kapetanica taekwondo reprezentacija - Hrvatski vojnik

Taekwondo, Iva Radoš, dvostruka prvakinja Europe na vojnom roku: Nisu me  ošišali... | 24sata
Taekwondo, Iva Radoš, dvostruka prvakinja Europe na vojnom roku: Nisu me ošišali... | 24sata

102 Lucijan Kobal, SLO vs Ivan Rados, CRO 5 7 - YouTube

Taekwondo klub Metalac - Iva Radoš prvakinja Hrvatske, brat Ivan viceprvak!  Na netom završenom seniorskom prvenstvu Hrvatske METALAC je u ukupnom  poretku zauzeo 5.mjesto. Zlato i naslov seniorske prvakinje očekivano je  osvojila
Taekwondo klub Metalac - Iva Radoš prvakinja Hrvatske, brat Ivan viceprvak! Na netom završenom seniorskom prvenstvu Hrvatske METALAC je u ukupnom poretku zauzeo 5.mjesto. Zlato i naslov seniorske prvakinje očekivano je osvojila

Olimpijska pobjednica nemoćna - mlada Iva zlatna! - tportal

Iva i Ivan Radoš - Hrvatski taekwondo savez

Mene pošalji - Iva Radoš | Laudato

Hrvatski zbor sportskih novinara - Anto Nobilo novi predsjednik taekwondo  saveza: Ovim su završeni plemenski ratovi
Hrvatski zbor sportskih novinara - Anto Nobilo novi predsjednik taekwondo saveza: Ovim su završeni plemenski ratovi

Iva i Ivan Radoš: Nadamo se da ćemo zajedno braniti hrvatske boje na  europskom i svjetskom prvenstvu - Tomislav City
Iva i Ivan Radoš: Nadamo se da ćemo zajedno braniti hrvatske boje na europskom i svjetskom prvenstvu - Tomislav City

SP taekwondo: Iva Radoš osigurala drugu medalju za Hrvatsku – Prigorski.hr

Hrvatski Taekwondo savez - HTS - Ivan Radoš izgubio u borbi za medalju od  makedonca 6:26 | Facebook
Hrvatski Taekwondo savez - HTS - Ivan Radoš izgubio u borbi za medalju od makedonca 6:26 | Facebook

Jutarnji list - FANTASTIČNI USPJESI U OBITELJI Iva Radoš: Draža mi je  bratova bronca od mojeg zlata
Jutarnji list - FANTASTIČNI USPJESI U OBITELJI Iva Radoš: Draža mi je bratova bronca od mojeg zlata