BiH: Završena grupna faza Svjetskog prvenstva u sjedećoj odbojci

BiH poražena u finalu: Iran svjetski prvak u sjedećoj odbojci

Sjedeća odbojka: BiH u četvrtfinalu EP-a u Poreču / Bljesak.info | BH  Internet magazin
Sjedeća odbojka: BiH u četvrtfinalu EP-a u Poreču / Bljesak.info | BH Internet magazin

Sjedeća odbojka: BiH se priprema za deseto evropsko zlato | Avaz

Sjedeća odbojka: Bosna i Hercegovina izgubila u polufinalu -  Radiosarajevo.ba
Sjedeća odbojka: Bosna i Hercegovina izgubila u polufinalu - Radiosarajevo.ba

Sjedeća odbojka: BiH se priprema za deseto europsko zlato / Bljesak.info |  BH Internet magazin
Sjedeća odbojka: BiH se priprema za deseto europsko zlato / Bljesak.info | BH Internet magazin

SJEDEĆA ODBOJKA Zmajevi srebreni na Svjetskom prvenstvu, Iran prejak

Svjetsko prvenstvo u sjedećoj odbojci: BiH pobjedom nad Srbijom otvorila  takmičenje
Svjetsko prvenstvo u sjedećoj odbojci: BiH pobjedom nad Srbijom otvorila takmičenje

SARAJEVO Svjetsko prvenstvo u sjedećoj odbojci

Sport1 - (FOTO) Maksimalan učinak nakon dva kola SP: Reprezentacija BiH u  sjedećoj odbojci savladala SAD
Sport1 - (FOTO) Maksimalan učinak nakon dva kola SP: Reprezentacija BiH u sjedećoj odbojci savladala SAD

Ponos države: Odbojkaši BiH su za 24 godine osvojili 24 medalje –  Reprezentacija.ba
Ponos države: Odbojkaši BiH su za 24 godine osvojili 24 medalje – Reprezentacija.ba

SJEDEĆA ODBOJKA Bosna i Hercegovina savladala Holandiju s 3:0 | Avaz

Reprezentacija Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci

Sjedeća odbojka - BiH u četvrtfinalu Svjetskog prvenstva / Bljesak.info | BH  Internet magazin
Sjedeća odbojka - BiH u četvrtfinalu Svjetskog prvenstva / Bljesak.info | BH Internet magazin

BiH saznala rivala u finalu Svjetskog prvenstva u sjedećoj odbojci, očekuje  nas spektakl
BiH saznala rivala u finalu Svjetskog prvenstva u sjedećoj odbojci, očekuje nas spektakl